Новости в мире печати на тканях.Последние достижения.

День визволення Куби

1 січня республіка Куба святкує День визволення.

Режим диктатора Батисти було повалено. Внаслідок соціалістичної революції на Кубі до влади прийшов Фідель Кастро.

Прапор Куби було розроблено в 1848 році генералом Нарсисо Лопес та редактором газети «Правда» Мігелем Толон. Вперше «Самотню зірку» - так назвали прапор – загони генерала Лопеса підняли в 1850 році. Після проголошення Республіки Куба в 1902 році саме цей прапор став її національним символом, що й було затверджено 20 травня того ж року.

Олена Огнєва

Подробнее...

День національної незалежності Монголії (Монгол Улсын тусгаар тогтнолын өдөр)

29 грудня святкують День національної незалежності Монголії.

З 1636 року Монголія була під окупацією китайської імперії династії Цин. Навесні 1911 року почалась революція результатом якої 29 грудня стало сходження монарха  Богдо-гегена VIII на престол. Цим Монголія затвердила свій статус незалежної держави.

Прапор Монголії у сучасному його вигляді затверджено у 1992 році 12 лютого. Лише за минуле сторіччя прапор змінювався декілька разів в залежності від кон’юнктури. На сучасному етапі – це полотнище з вертикальних червоних та синої смуг з емблемою «сойомбо».

Монгол Улсын тугийг худалдаж авах – купити прапор Монголії

Олена Огнєва

Подробнее...

День незалежності Казахстану

16-17 грудня святкується День незалежності Казахстану. Сучасна республіка Казахстан – країна, що зробила ставку на розвиток інтелектуального потенціалу країни. В 1997 році було прийнято програму розвитку Казахстану до 2030 року «Казахстан 2030». Молодь направлялась у найкращі вузи світу на навчання за рахунок державного бюджету, не зважаючи на його дефіцит. Таким чином, завдяки програмі «Болашак» (майбутнє) було підготовано майже одинадцять тисяч фахівців для найважливіших галузей економіки. Турбота про підготовку власних кадрів допоможе Казахстану увійти в ТОП-30 розвинених країн світу. Державний прапор Казахстану (Қазақстан туы) уособлює в собі прагнення до загального добробуту, широти та прозорливості державної влади на шляху до досягнення висот світової цивілізації.

Олена Огнєва

Подробнее...

День Прапору і Незалежності Республіки Албанія

28 листопада 1912 року було підписано Албанську Декларацію Незалежності.

28 листопада 1443 року національний прапор Албанії було урочисто піднято у Вльоре та Крюе.

Чорний двоголовий орел на червоному полотнищі – прапор Георга Скандерберга – героя боротьби проти турків у XV столітті, одного із засновників незалежної Албанської держави. Червоний колір символізує кров патріотів пролиту у боротьбі за незалежність країни.

Емблема орла здобула велику популярність, та й сама країна албанською – Шкіперія (Shqiperia) - країна орлів. Давні албанці вважали себе нащадками орлів. Не зважаючи на те, що країна чотири з половиною століття перебувала під турецьким ярмом, червоно-чорні кольори та орел закарбувались в пам’яті народу національними символами.

Сучасний державний прапор Албанії був затверджений у 1992 році.

Олена Огнєва

Подробнее...

День пам’яті жертв голодоморів

Щороку четвертої суботи листопада ми запалюємо свічки поминаючи душі тих, хто помер від голодомору створеного комуністичним режимом. Траурні стрічки на прапорі України – данина пам’яті мільйонам українців які хотіли жити, кохати, народжувати та виховувати дітей і бути господарями на своїй землі. Працьовиті та волелюбні українці не бажали бути загнані в умови колгоспного бидла. Тому на початку тридцятих років Україною прокотилась хвиля селянських повстань проти колективізації. У відплату московські нелюди винищили – заморили голодом цілі села. Не було жалю ні до літніх людей, ні до маленьких діточок. Страшною пусткою стало українське село. За даними з різних джерел (судові справи, СБУ) у 1932-1933 роках загинуло від 4 до 10 мільйонів людей. Біль від цієї втрати не минає. Запаліть свічку у вікні – і маленький янгол посміхнеться вам з неба.

Олена Огнєва

Подробнее...

Как определить размеры флага. (6 основных общепринятых пропорций).

Зачастую размерность флага определяется соотношением его сторон. Так удобней для изготовителей и, соответственно, для непосредственного заказчика.

Понятно, что размеры государственных флагов определяют установленные правила, а, например, в случае корпоративной символики, размер флага может четко регламентироваться конкретными данными сторон и их соотношением.

Александр Тарасюк

Подробнее...

День Гідності та Свободи

«Встановити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада» - Указ № 872/2014.

Цьому указу передувало три революції: Революція на граніті, Помаранчева революція та Революція Гідності. Кожного разу найкращі сини та доньки із гідністю виборювали свободу і щораз нарід втрачав ці здобутки заколисаний оманливими обіцянками то перефарбованих комуністів, то олігархів-русофілів. Ми хочемо увійти в Європейську сім’ю з її правилами буття, з її законами, з її достатком для всіх, хто чесно працює і сплачує податки. Ми хочемо цього і боремось за це. Ми не хочемо у беззаконня РФ. Свобода та гідність завжди були для українців не просто словами, а закликом до дії.

Не займайте українців з жовто-блакитними прапорами, бо вони прийдуть до вас з червоно-чорними.

Прапори до Дня Гідності та Свободи України

Олена Огнєва

Подробнее...

День князя Князівства Монако.

19 листопада Князівство Монако святкує день князя. У цей день принц Альбер II зійшов на трон. Напередодні свята, увечері, над гаванню запускають феєрверк, а вранці відбувається урочиста меса подяки в соборі Святого Ніколаса. Народ вивішує на своїх будинках національний прапор Монако, що поєднує у собі червоний та білий кольори. Червоний – символ крові покровительки князівства Святої Девоти. Це колір кровного братерство монегасків, колір єдності та сміливості. Білий – в пам’ять про похоронний саван святої мучениці, він є найбільш священним. Символізує чистоту, честь та благородство.

Олена Огнєва

Подробнее...

День Незалежності Латвії.

18 листопада 1918 року у Ризі була проголошена Латвійська республіка.

Державний прапор Латвії один з найстаріших у світі. Його колір, з відтінком венозної крові, відомий у світі як «латиський червоний» символізує кров, пролиту у боротьбі за свободу. Біла смуга, по середині прапора, - надія на чисте і світле майбутнє країни.

Вітаємо з Днем Незалежності Латвії.

Олена Огнєва

Подробнее...
[1] [2] [3]