Новости в мире печати на тканях.Последние достижения.

День Захисника України

Покладаючись на історичні традиції вшановуємо наших Захисників.

Вкотре підіймаємо державний прапор України.

У класика: «Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли знов…»

Наш бій лише розпочато. Боронимо Батьківщину разом !

Символіка до Дня захисника України.

Олена Огнєва

Подробнее...

День Соборності України

22 січня святкуємо День Соборності України - офіційного об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в одну державу, що відбулось у 1919 році на Софійському майдані.

Нові часи приносять нові традиції.

В 1990 році українські патріоти вирішили продемонструвати державну єдність створивши живий ланцюг, з жовто-блакитними прапорами в руках, що протягся від Києва до Івано-Франківська через Житомир, Рівне, Львів.

Подробнее...

Декор до Нового року

Наближається Новий рік - час коли можна втілити свої фантазії та створити казковий декор до свят.

Новорічні гірлянди прикрасять будинок, ялинка буде виблискувати вогнями, подушки з новорічним декором створять затишок на дивані біля каміну і, звичайно, стіл на якому новорічна скатертина та серветки чекатиме на тих, хто дорогий серцю господарів.

Завдяки сучасним технологіям фантазію нічого не обмежує.

Подробнее...

Підніми прапор ВМС України на підтримку військовополонених

Волонтери Полтавщини та інших областей України приймають активну участь в акції "Підніми прапор ВМС України на підтримку військовополонених". Давайте і ми допоможемо нашим військовим!

Піднімай прапор:

прапор ВМС ЗСУ;
прапор МБАК «Нікополь» ВМС України;
прапор МБАК «Бердянськ» ВМС України;
прапор рейдового буксира «Яни Капу» ВМС України.

Олександр Тарасюк

Подробнее...

Декор на Хеллоуїн

В сучасному світі все більше змішуються різні народи та їх культури. Завдяки цьому до нас прийшло таке популярне у Європі та Америці святкування Хеллоуїну.

Багато хто задається питанням: Як прикрасити квартиру чи будинок на Хеллоуїн? Де замовити товари для прикрашання на Хеллоуін?

Простір інтернету дає відповіді на ці запитання. Кожен може обрати варіант для себе. Від пропозицій з оформлення свята «під ключ» до різноманітних дрібничок.

Подробнее...

День прапора України

23 серпня Україна святкує День прапора. Державні установи оновлюють прапори на фасадах будівель та на флагштоках. Громадяни вивішують прапори України на своїх будинках використовуючи настінні кронштейни. Гірлянда з прапорців в кольорах державного прапора внесла свою частку в розмаїття святкових прикрас.

Гірлянди оптом

Гірлянди УКРАЇНИ в роздріб

Олена Огнєва

Подробнее...

Прапор України

Прапор України - один із символів держави. Історія його давня і суперечлива як і все в нашій великій країні. Незаперечним є лише прислів'я: "Не зліть українців з жовто-блакитними прапорами, бо вони прийдуть до вас із червоно-чорними".

Згадаймо про це в День Відновлення Незалежності України.

Слава Україні!

Державні прапори України

Олена Огнєва

Подробнее...

Прапор - ФІНІШ.

Днями у Києві на Контрактовій площі відбулося запальне шоу від Shell. Море вражень та гарний настрій гостей шоу організувала компанія Shell Retail Ukraine за участі Scuderia Ferrari.  В такий день неможливо було відмовити собі у задоволенні потримати справжній гоночний прапор «Фініш».

https://zname.com.ua/ua/flags/fso005.html

Олена Огнєва

Подробнее...

Справочник по флагам Мира – ЗНАМЕНОСЕЦ.

Благодаря кропотливой постоянной работе сотрудников ЧП «Мон Джетта» удалось собрать наиболее полную базу макетов флагов Мира. На данный момент их более 4600 единиц. База постоянно пополняется новинками, и мы надеемся к концу года увеличить их количество до 5000.

Изображения флагов всего Мира можно увидеть в нашем интернет-магазине «ЗНАМЕНОСЕЦ». База построена в виде справочника на русском и украинском языках, настроен очень удобный интерфейс поиска нужной информации. Приглашаем Вас ознакомиться с нашим справочником по флагам.

Подробнее...
[1] [2] [3]