Новий прапор ДСНС

У вересні 2016 року Державна служба з надзвичайних ситуацій України отримала новий прапор ДСНС.

Про це 17 вересня особисто повідомив президент України Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди Дня рятівника та 20-ї річниці Державної служби з надзвичайних ситуацій України на території навчального полігону ДП «Мобільний рятувальний центр ДСНС» у Київській області. Зокрема він наголосив: «Впевнений у тому, що для особового складу служби це стане ще однією ознакою необхідності проведення назрілих перемін та суттєвого оновлення якості державної структури».

Згідно затвердженого Указа Президента України від 16 вересня 2016 року № 395/2016 прапором Державної служби України з надзвичайних ситуацій є прямокутне біле полотнище зі співвідношенням ширини до довжини 2:3. На лицьовій стороні у верхній лівій чверті прапора розміщено зображення двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів, а в центрі вільного поля - емблему Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Зображення емблеми становить 1/2 ширини полотнища. Емблемою Державної служби України з надзвичайних ситуацій є рівносторонній розширений хрест жовтогарячого кольору. У центрі хреста розміщено синій круг зі Знаком Княжої Держави Володимира Великого в обрамленні вінка з дубового листя. Діаметр круга становить 1/2 висоти хреста. Зображення Знака Княжої Держави Володимира Великого, облямівка сторін хреста та вінок золотого кольору. На сторонах хреста зображено рівнобічні трикутники синього кольору, кожен із яких спрямований верхівкою до центру емблеми. Сторони полотнища прапора дзеркально ідентичні.

У нашому інтернет-магазині «ЗНАМЕНОСЕЦ» ви завжди можете замовити прапор ДСНС України в будь-який зручний для Вас час. Це можливо зробити в робочі години за телефонами вказаними у розділі Контакти або цілодобово через Кошик. В залежності від способу застосування прапора Ви маєте можливість вибрати необхідну тканину та спосіб кріплення. 

Сергій Гафаров