Гірлянда з прапорців – завжди свято!

Допоможе прорекламувати товар, приверне увагу до логотипу компанії, підкреслить корпоративний стиль один з найзручніших та ефективних рекламних матеріалів - гірлянда з прапорців.

Стрічка прапорців у фірмових кольорах компанії може служити прекрасним оформленням торгових точок, виставкових стендів, промо-акцій, корпоративних заходів. Такі гірлянди є важливою деталлю створюваного корпоративного образу, незамінними «учасниками» будь-якого внутрішнього свята або Дня народження компанії. З її допомогою ви можете виділити свій товар на полицях великого торгового центру, вирізнити свою точку на виставці або ярмарку, прикрасити приміщення на презентації.

Вуличні гірлянди можуть виготовлятися під будь-яке свято, гуляння, торжество або акцію. Прапорна стрічка - найдешевший і доступний спосіб прикрасити до свят або оформити в діловому стилі (для проведення акцій) торгові центри, офіси компаній, представництва, агентства і ін. Для об'єктів поза приміщеннями найчастіше замовляють саме гірлянду, якщо потрібно швидко і дешево виготовити святкову атрибутику - і ось перед вами веселі і урочисті вулиці міст, стадіони під час проведення спортивних змагань, дитячі садки і школи напередодні початку і кінця навчального року.

Прапорцева гірлянда буде органічною на дитячих святах, сімейних торжествах, святкових заходах у заміських клубах. Підібраний вдало сценарій  Дня народження або весілля тільки пожвавлять розвішані гірлянди - веселкова краса. Адже дуже важливо зробити торжество особливим, урізноманітнити і створити свято. Деталі прикрас святкового інтер’єру вирішують багато, формують цілісну картину урочистого заходу, пов'язують багато інших аксесуарів свята в єдину неповторну атмосферу нестримної творчості.

Без сумнівів важко переоцінити той заряд бадьорості, захоплення, позитивного настрою, якими здатна зарядити настільки звична оку з дитинства атрибутика. Будь-яка гірлянда, навіть рекламного характеру автоматично дарує її глядачам естетичну і емоційну насолоду.

До послуг наших замовників інтернет-магазин «ЗНАМЕНОСЕЦ». Чекаємо Вас за телефонами вказаними у розділі Контакти або цілодобово через Кошик. Наші менеджери допоможуть Вам обрати тканину для гірлянди з прапорців на Ваш смак та враховуючи умови в яких вона буде використовуватись.

Олена Огнєва